Внутрішнє світло Злати ОГНЄВІЧ запалює красу навколо себе, а потужний голос і харизма  зачаровує найвибагливіших глядачів!  
                                                                                               
Потужний голос з вишуканим оксамитовим тембром, харизма зачарує найвибагливіших глядачів, а співачка вразить своїм талантом, чарівністю і красою. Неймовірний голос, цілеспрямованість та природна краса допомогли зайняти третє місце на масштабному конкурсі Євробачення у 2013 році, завоювавши серця прихильників з усього континенту. Кожна пісня співачки – це маленька історія , до якої спонукають власні переживання, емоції та враження. Текст до відомої пісні "Запали вогонь" Злата написала, катаючись по нічному Києву на велосипеді. Злата Огнєвіч може співати більш ніж на десяти мовах світу та вже три роки успішно займається балетом і свої вміння втілює під час виступів.

У новому кліпі "Кружева" Злата зробила соціальний акцент і звернула увагу на різнобарвність нашого світу та людей, які в ньому живуть.

В концерті “Запали вогонь” глядачів очікує море енергетики, драйву, позитивних емоцій та тільки живе виконання як відомих хітів, так і прем’єра нових пісень. Виступ Злати Огнєвіч супроводжуватиме гурт музикантів-віртуозів “
Vintage band”.

ЖИВА МУЗИКА -- ЖИВИЙ ЗВУК!                                                                                   
НЕ ЗВОЛІКАЙ! НЕ ПРОПУСТИ КРАЩУ ПОДІЮ ВЕСНИ!  

Квитки в касі театру або за тел: 0661971220; 050 282 16 52