Легке, мелодійне звучання давно полонило слухачів, а 16 квітня ви зможете почути їх наживо, замовляйте квитки на концерт Pur:Pur у Чернівцях.


Гурт Pur:Pur засновали ще у лютому 2008 року, коли Ната Сміріна та Євген Жебко завантажили на Youtube своє перше відео на пісню «Me is».  Все починалось з акустичного тріо з філософією «мінімум засобів — максимум різноманітного звучання», та вже другий альбом відійшов від цієї філософії, ставши полем для експериментів. Після цього гурт запросили виступити на фестивалі «ВДОХ». 
За два роки гурт встиг побувати на фестивалях «Мамакабо», «Джаз-Коктебель», «Гоголь-фест», «Усадьба-джаз».
14 лютого 2010 року гурт виклав в інтеренет дебютний альбом «Pure». Всі пісні альбому англомовні. У червні 2010 року з'явився альбом «Understandable» з російськомовними піснями та однією україномовною.
20 вересня 2011 року гурт виклав у мережі інтернет свій третій міні-альбом - Papercuts, до якого увійшли пісні, записані у розширеному складі гурту. На підтримку альбому було знято кліп на пісню «Stay».
1 січня 2013 року гурт виклав в інтернеті свій новий альбом, який отримав назву «Nevertheless» і складається з 9ти пісень англійською мовою.
У 2016 році гурт пройшов до півфіналу національного відбору Пісенного конкурсу «Євробачення 2016».

14 квітня гурт PUR:PUR виступить в Чернівцях в РК "EGOIST PALACE". Початок о 19:00