Грандіозне свято гумору «ДИЗЕЛЬ ШОУ» вперше у Чернівцях! 

10 травня о 19.00 у Літньому театрі (парк ім. Шевченка) вас чекає мегавесела концертна програма від улюблених акторів, яких ми всі любимо і знаємо по КВНу: Єгора Крутоголова, Євгенія Сморигіна, Марини Поплавської, Олександра Бережка, Віталія Гончарова, Олега Іваниці, Яни Глущенко і Вікторії Булитко.

Колись вони грали у різних командах КВН, а тепер об’єдналися у «ДИЗЕЛЬ ШОУ», щоб радувати нас своїм чудовим почуттям гумору, веселити і підіймати настрій кожному глядачеві. 
На їхніх концертах сміх не стихає, а посмішки і найкращий настрій гарантовані всім! «ДИЗЕЛЬ ШОУ» - це гумор для всієї родини! 
Без набридлої політики, зайвої вульгарщини, зате з по-справжньому життєвими жартами. На концерт беріть своїх коханих половинок, дітей і приходьте отримувати максимум задоволення!

«ДИЗЕЛЬ ШОУ» заслужено називають проривом 2015 року у жанрі гумору! Гумористичні програми «дизелів» і скетч-шоу «На трьох» на каналі ICTV мають одні з найвищих рейтингів!
 

Їхні скетчі і номери переглядають в Інтернеті мільйони людей, жарти цитують у мережі, а образи і пародії обговорюють всі цінителі гумору. «ДИЗЕЛЬ ШОУ» якісно відрізняється від усього гумору в Україні. Зрозумілі і близькі кожному теми, доступні будь-якому віку, цікаві чоловікам і жінкам.   

Квитки на вінницький концерт «ДИЗЕЛЬ ШОУ» вже у продажу! 

* Купуйте прямо зараз в один клік на нашому сайті. 

* Запитуйте у касах Літнього театру .
 

* Замовляйте безкоштовну доставку квитків у Чернівцях за телефоном: 066-197-12-20.
  

На концерті вас чекають десятки найкращих гумористичних номерів, яскраві мініатюри, музичні інтермедії та інтерактив з глядачами, який кожному з вас подарує масу безцінних вражень!
Не проґавте можливість не тільки подивитися, але й наживо поспілкуватися з Єгором Крутоголовим, побачити і відчути красу Яни Глущенко, познайомитися із чарівними Євгенієм Гашенко і Олександром Бережком, послухати авторські пісні Вікторії Булитко, побачити самого знаменитого українського білоруса Євгенія Сморигіна і раз і назавжди закохатися в прекрасну Марину Поплавську!

«ДИЗЕЛЬ ШОУ» - це актуальний гумор, а значить, ви зможете посміятися над усім, що відбувається навколо!
 

Приходьте 10 травня в Літній театр! Буде дуже весело!