Містер Щастя - незрівнянний ОЛЕГ ВИННИК - їде в Чернівці з новою концертною програмою!

Грандіозний сольний концерт ОЛЕГА ВИННИКА пройде 29 травня о 19.00 у Літньому театрі. 

Для всіх чернівчан і гостей міста у виконанні улюбленого співака прозвучать всі найкращі хіти і нові пісні, над записом яких Маестро нещодавно трудився у студії в Берліні, а організатори обіцяють порадувати глядачів новим яскравим світловим шоу!
 

Живий звук, найкраща атмосфера і абсолютне відчуття щастя гарантовані всім! 
ОЛЕГ ВИННИК - найпопулярніший артист України, у якого гастрольний графік розписаний на рік вперед, а всі концерти проходять у виключно переповнених залах. ОЛЕГА ВИННИКА по праву називають Містером Аншлагом, адже варто у місті з’явитися першій афіші, як шанувальники миттю розбирають квитки на його виступи. Тож радимо всім жителям і гостям Чернівців не баритися, аби стовідсотково потрапити на концерт улюбленого Маестро. Під час попереднього приїзду ОЛЕГА ВИННИКА у Чернівці квитків не було вже за місяць! 

Продаж квитків на новий великий сольний концерт ОЛЕГА ВИННИКА вже розпочато! 
Купуйте квитки в один клік на нашому сайті, запитуйте у касах Літнього театру і замовляйте безкоштовну доставку у будь-яку точку Чернівців за телефоном: 066-197-12-20. 

ОЛЕГ ВИННИК - справжній феномен української естради! Будучи мегапопулярним у Європі, він все покинув, аби співати і творити у рідній Україні. І у рекордний строк здобув по-справжньому народну любов. Сильний голос, красиві пісні, унікальний симбіоз зовнішньої і внутрішньої вроди - завжди щирий, завжди усміхнений, завжди оптимістичнийОЛЕГ ВИННИК - артист, перед яким просто неможливо встояти! 
Його поважають чоловіки, обожнюють жінки і діти - однаково люблять представники всіх вікових категорій, як молодь, так і люди старшого віку. І це зрозуміло, адже абсолютно кожного ОЛЕГ ВИННИК, ніби справжній ангел-чарівник, заряджає щастям, оптимізмом і вірою у краще. Атмосфера, яка панує на його концертах - це справжня феєрія, свято музики і душевності, яке неможливо забути. 

Непідробне, безцінне відчуття щастя вже скоро випробують всі чернівчани і гості міста на великому сольному концерті ОЛЕГА ВИННИКА у Чернівцях!
 
Гарантуємо: це буде фантастичний концерт, який ви ніколи не зможете забути!