Іван Дорн та Randorn Tour повертаються в Україну.

Масштабний український тур Івана Дорна «Randorn» пронесеться по країні вже навесні 2016. Зовсім скоро на офіційних ресурсах виконавця будуть оголошені попередні дати виступів. Географія туру розшириться новими містами, в яких артист ще не встиг побувати раніше.

У минулому році унікальне світлове шоу і нова програма з живим бендом вже прокотилися по Україні, США, Європі. Цього року концерти в українських містах обіцяють бути особливо щедрими на сюрпризи і експерименти, без яких не обходиться жоден виступ Івана Дорна.

Глядача чекають найнесподіваніші повороти сценічних образів музикантів: барабанщик візьме в руки реальні барабанні палички, клавішник абсолютно той же синтезатор, придбаний спеціально для виступів у складі Дорнобанди, у басиста все 4 струни на гітарі будуть басові і на місці, а ді-джей навіть згадає , що таке скретчмати. Без сумніву буде сцена і Іван. Шоу буде пропущено через кращі підсилювачі світу і претендує на одне з найбільш одіозних в своєму роді. За словами самого Івана, «Костюми самі ніштячкові, а начіночку шоу буде просто Люкс, як в цукерках Пташине Молоко!»

Візуальна складова шоу була розроблена «Силою Світла», прес-реліз силою думки, а графік туру - силами менеджменту. Сподіваємося, що тур об'єднає слухачів Івана Дорна силою вселенської любові!