Неперевершена поп-діва української естради Ірина Білик проодовжує свій великий концертний тур. 
28 серпня в Літньому театрі, міста Чернівці, відбудеться яскравий концерт народної артистки України - Ірини Білик!

На небосхилі вітчизняної музичної сцени, яскрава та смілива Ірина Білик дуже швидко стала співочим символом країни. Кожен альбом, кожен сингл опинялися в центрі уваги шанувальників, кількість яких сьогодні є просто незліченною. Творчо вільну, надзвичайно талановиту артистку ласкаво приймають в країнах СНД. Кожен її виступ – це грандіозне шоу: епатажне, з незвичайними режисерськими рішеннями, вільною і неочікуваною хореографією та нереальними костюмами.
На творчому рахунку Ірини Білик – десятки супер-хітів, що в різний час обіймали перші позиції хіт-парадів. Наприклад, з піснею «Таксі» артистка посідала перші місця українських музичних рейтингів понад 6 місяців
А після проведення концертного туру разом з гуртом «ТіК», що мав назву «Кращі українські хіти», зірка естради потрапила до Книги рекордів України (за 30 днів відбулися 24 концерти!) Цього року нестримна творча душа співачки знов лине до свого слухача. Ірина Білик поспішає до твого міста з новою приголомшливою супер-програмою. Очікуй найбільш грандіозне шоу з тих, що ти колись бачив. Серед приємних подарунків – показ фото й відео з особистого архіву артистки. Тому приходь і створи найтеплішу атмосферу для улюбленої співачки.
Зустрінемося на концерті

Квитки можна придбати в касі літнього театру або на Gastroli.ua

Довідки за телефоном: 0673731507 або 0661971220