Перший фестиваль CHERNIVTSI OPEN MARKET з метою збору коштів на благодійність. Це можливість круто провести час і тим самим допомогти дітям!

Територія фестивалю поділена на 4 основні зони

Шопінг – найкращі та наймодніші магазини з Чернівців представлятимуть для вас свої останні колекції та невеличка благодійна барахолка, на якій ви зможете знайти усе на світі.

Їжа – представники стріт-фуду з Чернівців та гості з Києва пропонують їжу на будь-який смак! Ви зможете спробувати те, що ще ніколи не куштували.

Танцювальна зона та зона відпочинку – під час заходу працюватимуть діджеї, кавер гурти та ведучі з усієї України. В зоні відпочинку ви зможити “релакс енд тейк іт ізі на зручних пуфах, лежаках та гамаках.

Зона для дітей – діти на цьому заході будуть максимально зайняті- аніматори, дитячий майданчик та розважальна програма не залишать їх байдужими.

Концепція заходу полягає в тому, що можна весело провести час, послухати хорошу музику, поїсти смачну їжу, «пошопитися» та продати свої непотрібні речі. Всі зібрані кошти за вхід на територію та за участь у фестивалі (аренда торгових місць) будуть передані на благодійність.