Якщо ви ще не знаєте як провести вихідні, ми хочемо запропонувати завітати до нас на дружній акустичний вечір. Це саме те, що потрібно для того, щоб прекрасно провести час та насолодитися душевною музикою від чудових виконавців:

-МЕХАНІЧНИЙ АПЕЛЬСИН 
http://vk.com/mehanichnyjapelsyn
Механічний Апельсин" - це колектив, який не має аналогів в Україні. Цей справжній,"олдскульний" саузерн-рок українською, просто, як ковток свіжого повітря. Впевнена чоловіча музика, яка то шокує відвертістю, то пробирає до сліз. І головне - усе по чесному. "Механічний Апельсин" змушує не просто слухати, а - чути, адже змістове навантаження пісень дуже потужне.

-ДИКІ СЕРЦЕМ 
vk.com/dykisertsem
Дикі Серцем - це гурт, який грає музику в стилі поп-рок. З моменту створення гурту, та й до тепер, переслідується мета, яка базується на дуже простих речах: людяність, любов, дружба, життя, відносини. Основні проблеми, які можна розкрити в текстах, це прохання до людей вірити у свої сили, допомагати ближнім, цінувати кохану людину, усміхатись кожному дню, вчитись на старих помилках і головне – бути самим собою.