Перший в Західній Україні «ONDO фестиваль покрівлі». Свято покрівельників, учасниками якого зголосилися стати понад 500 виробників та постачальників покрівельного обладнання і матеріалів, майстрів — покрівельників, архітекторів та дизайнерів із різних областей України, відбудеться 9-10 липня на Соборній площі і стане однією із атракцій Петрівського ярмарку. 
Організаторами та спонсорами фестивалю виступають торгово-виробнича компанія «Кровля Центр», ТМ ONDO та ГО «Асоціація покрівельників Буковини». В Західній Україні це перша спілка покрівельників, участь у якій дозволить майстрам з Буковини представляти Україну на міжнародних професійних змаганнях. 
Фестиваль покрівлі проводиться у Чернівцях з метою: 
• відродити покрівельні традиції Чернівців та Буковини; 
• об'єднати професійне співтовариство покрівельників України;
• привернути увагу експертів до розвитку покрівельного ринку та організувати системний обмін профільними знаннями, кращими практиками галузі; 
• презентувати сучасні покрівельні матеріали, технічні новинки та ознайомитися з практичними тенденціями ринку, провести майстер-класи та покрівельні конкурси з лідерами галузі, дати можливість майстрам попрацювати з новими матеріалами; 
• створити новий профільний командо утворюючий захід національного рівня, де фахівці своєї справи зможуть не лише перейняти передовий досвід галузі, а й отримати радість від неформального спілкування один з одним. 
Перший «ONDO Фестиваль покрівлі» у Чернівцях відкриється 9 -10 липня с 9.00 до 22.00 на Соборній площі і буде складатися з двох блоків: професійного і розважального. У професійному блоці будуть майстер-класи, конкурси, змагання, презентації новинок та енергоефективних рішень. До розважального блоку увійдуть розважальні конкурси, жива музика, виступи місцевих творчих колективів та відомого музичного гурту ROCK-H ( 10 липня, 20.00).