На відвідувачів чекають розповіді про виклики, які довелося долати в дорозі, переваги та недоліки маршруту, мальовничі місця та теплі зустрічі

23 липня у Literatur Café Czernowitz (Центральна площа, 10) відбудеться презентація туристичних проектів “Вишиваний шлях” та “ЄвроВело”.

Під час зустрічі усі присутні зможуть переглянути фотозвіт з першого велопробігу “Вишиваним Шляхом” та послухати розповідь про виклики, які довелося долати в дорозі, переваги та недоліки маршруту, мальовничі місця та теплі зустрічі.

“Вишиваний Шлях” – це соціальний проект для популяризації активного відпочинку та зеленого туризму для піших та вело-походів. Створений сайт та мобільний додаток має допомогти у розробці маршрутів та єднати їх в одну всеукраїнську мережу.

“ЄвроВело” – це проект керований Європейською федерацією велосипедистів (ECF) з національними та регіональними партнерами. “ЄвроВело” включає існуючі та плановані, національні та регіональні веломаршрути в одну європейську мережу, яка має сприяти популяризації велосипедного туризму.