Де взяти готового чоловіка за відповідними параметрами? Чому так важко вийти заміж? Чому згодом принц на білому коні може перетворитись на жабу? Все це і більше ви можете дізнатись під час БОЛГу НАЖИВО у інтерактивний взаємодії з модераторами та іншими участниками зустрічі!

Попередний запис і оплата участі -20% (80 грн).

Вартість участі: 100 грн (на місці).

З питань попереднього придбання квитка тел: 0509698625 Дмитрій.

Що таке [БЛОГ НАЖИВО]:
Це простір для особистостей, які цікавляться собою, суспільними феноменами, психологією, психотерапією. Людей що займають активну життєву позицію і не байдужі до себе і до світу який їх оточує.
Започаткований у м. Чернівці об'єднанням психологів, психотерапевтами різних шкіл та лікарем-психіатром. Головна наші задачі - висвітлювати значні культурні феномени із точки зору наукової психології та професійних практикуючих психологів. Популяризувати культуру психотерапії та розвінчувати міфи, давати поштовх особистому розвитку та можливість знайти однодумців.
У нас не лунають академічні лекції, але почуєте те, що варте уваги. Ми популяризуємо психологію як науку у живій взаємодії із аудиторією, Ми даємо відповіді на питання часу та сучасної людини, але головне, що ми допомагаємо ставити запитання.
Науково-популярний психологічний перформенс, де теми імпровізацій - це результат щоденної праці професіоналів.