«СКАЙ» їде у Всеукраїнський тур! Шанувальники музикантів у регіонах країни зможуть почути п'ятий студійник під назвою «Нове життя» на початку 2017 року. Гастрольний тур триватиме до середини весни. Рок-гурт «СКАЙ», незважаючи на світове гастрольне турне на підтримку нового альбому, все-таки анонсує всеукраїнську концертну програму. 

Олег Собчук зі своєю командою сьогодні підкорюють Америку і Канаду - «СКАЙ» розширюють горизонти творчої діяльності масштабним туром по мегаполісам континенту. Ювілейний, п'ятий альбом «Нове життя» вже чули у Торонто і Чикаго - попереду Вашингтон, Нью-Йорк, Ванкувер та інші міста-мільйонники. Також в рамках презентації свіжих треків артисти планують відвідати Іспанію, де проживає величезна армія фанатів якісного українського року. Після нетривалого відпочинку між шоу в країнах «СКАЙ» порадують своїм проникливим звучанням рідну Україну. Чернівці, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Харків і багато інших міст вже внесені в насичений графік музикантів. 

Романтики української рок-сцени - СКАЙ з концертом у Чернівцях до Дня Святого Валентина. Музиканти тримають руку на пульсі світового року і звеличують в кожну зі своїх композицій частинку фірмового саунду, доповнюючи його українським драйвом і непідробленими почуттями. Квитки на концерт СКАЙ завжди користуються неабиякою популярністю. 

Ви можете легко замовити і придбати квитки на концерт СКАЙ, сплативши їх будь-яким зручним для вас способом: через інтернет – банківською картою VISA/MasterCard, або готівкою в касах міста. 

Замовляйте квитки на СКАЙ в один клік!