Уже не торгують на вулиці Ватутіна і не купити товарів на зупинці "Шкільна". А на Університетській, Героїв Майдану і на проспекті Незалежності "Мікрорайон" можна.
Стихійна торгівля - болюча тема. А що про це думають чернівчани?
На запитання чи вистачає їй пенсії баба Соня, продавчиня з вулиці, махнула рукою і сумно зітхнула.
Соня 73 роки, продавець з вулиці:
- Грошей не вистачає. Так постою, поторгую і вже якась копійка є. Плачу за газ, за електроенергію, а на одяг вже не вистачає.
Марія 81 рік, продавець з вулиці:
- В мене і в чоловіка хороша пенсія. І діти допомагають. Грошей вистачає, але я виходжу торгувати, щоб поспілкуватися з іншими продавцями. Ось так говоримо з жіночками і мені аж легше стає.
Ольга 56 років, фармацевт:
- Якщо продають, значить цей товар купують. Інакше не торгували б. Людям зручно вийти і купити продукцію недалеко від дому.
Романія Антонівна 68 років, пенсіонерка:
- Та нехай продають. І гроші заробляють. Зараз хто як може, той так крутиться. Чим можуть тим торгують, щоб заробити.
Юрій 51 рік, лікар:
- Якби наші люди мали б достатній дохід, високу зарплату і пенсію, вони б не виходили на двір продавати. Все залежить від якості життя. Якби людина отримувала зарплату, настільки високу, що могла б піти в супермаркет і купити всі необхідні продукти, вона б не купляла їх на вулиці. А так ті яблука чи картопля чи творог на гривню-дві дешевші і та людина купує їх на вулиці. Там гривню зекономив, тут дві гривні.
Читайте також: Стихійна торгівля псує зовнішній вигляд Чернівців