Чому Чернівці обирають для зйомок фільмів? (відео)

16-серійна мелодрама "Подорож до центру душі" вийде наступного року на ТРК "Україна", зйомки у Чрнівцях тривали декілька днів.

Режисер фільму розповів про деталі зйомок у Чернівцях.

"Фільм знімається для ТРК «Україна», він трохи у стилі ретро – 1993-1997 роки. Тут у Чернівцях ми знімаємо Англію. Ще у червні обирали локації . У вас тут і Австрію знімати можна, - каже режисер фільму Дмитро Матов, -  Дуже гарно збережене місто . Я таке мало де бачу – у Празі, наприклад, стежать так само, щоб кондиціонерами не звішували старі буднки. 

"Спочатку ми приїхали маленькою групою у червні, ходили, дивились місто. Записували. А тепер у Чернівцях - велика група, ми розмістились у трьох готелях, нас десь 60 людей."

"Здається, місто прихильно ставиться до нас. І знаю, що ми тут не перші. Думаю, це непогано для розвитку туризму."

Також режисер повідомив, що у титрах до фільму напишуть, що його знімали у Чернівцях, пише АСС

Реклама
17:00, Сьогодні