З фасаду румунського культурного центру у Чернівцях невідомі позривали прапори (Фото)

У Чернівцях група невідомих осіб зірвала прапори Євросоюзу на Румунії з фасаду румунського культурного центру Еудоксіу Хурмузакі на вулиці Ольги Кобилянської.

Запис інциденту із камер спостереження в YouTube оприлюднило місцеве румуномовне видання BucPress.

На відео видно, що четверо невідомих молодиків упродовж кількох хвилин стояли поблизу культурного центру на вулиці О. Кобилянської. Спочатку один із них, одягнутий у чорну куртку, намагався вилізти на фасад будинку і зірвати прапор Румунії із флагштоку. Проте йому це не вдалося, і він повернувся до юрби.

Пізніше, інший чоловік у червоній куртці, зловившись руками за прапор ЄС, піднявся на будівлю і зірвав полотнище.

Після цього молодики втекли з місця інциденту.

Як видно з іншої камери спостереження, яка розташована на фасаді румунського центру під іншим ракурсом, через майже дві хвилини група зловмисників повернулася до центру Хурмузакі. Чоловікові у червоній куртці вдалося знову вилізти на фасад, щоб зірвати прапор Румунії.

На відео зазначено, що інцидент стався 16 грудня приблизно о третій годині ночі, пише molbuk.ua.