Чоловіку, що вдарив поліцейську під час виконання службових обов'язків, суд призначив покарання у вигляді одного року обмеження волі.
Чернівецькамісцева прокуратура підтрималапублічнеобвинувачення по кримінальному провадженні за обвинуваченням 30-річного чернівчанина у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.345Кримінального кодексу України (умисне заподіяння працівниковіправоохоронного органу легкого тілесного ушкодження у зв’язкуізвиконаннямцимпрацівникомслужбовихобов’язків). Про це повідомляє пресслужба відомства.
Так, у лютому минулого року, працівники патрульної поліції перебували по вул. Головна у м. Чернівці неподалік розважального закладу "Бартка", де виконували службове завдання з приводу отриманого повідомлення про нанесення тілесних ушкоджень. Під час виконання даного завдання, поліцейська підійшла до обвинуваченого з метою його опитування, однак у ході спілкування чоловік наніс їй удар кулаком в обличчя, спричинивши легкі тілесні ушкодження.
У ходісудового розгляду обвинувачений повністювизнав свою вину та щиро розкаявся. За скоєне суд призначив чоловікові покарання у виді одного року обмеження волі та на підставі ст. 75 КК України звільнив його від відбування покарання з однорічним випробувальним терміном.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що поліція розслідує аварію, внаслідок якої збили пішохода. Прочитати про це можна ТУТ.