В житті кожної людини важливе місце відводиться коханню. Навіть якщо ми самі не кохаємо, бажання бути комусь потрібним, значимим залишається постійним. Це закладено в нас природою, тому опиратися їй - марна справа.
Народна мудрість говорить, що закохуються всі - від юних до зрілих людей. Однак, найсуперечливішим є саме юне кохання, де вирує шквал емоцій і пристрастей. Кореспондент 0372.ua вирішила перевірити, чи справді це так, провівши невеличке опитування серед студентів-другокурсників кафедри міжнародних відносин ЧНУ імені Ю. Федьковича. Результати дослідження показали, що у досить юному віці - 18-19 років - молоді люди чекають від кохання дуже дорослих речей, розкриваючи свій раціоналізм у почуттях.
Ілюзій щодо кохання з першого погляду у сучасних студентів вже не має. Лише 29,6 % опитаних вірять, що кохання з першого погляду існує. Натомість переважаюча більшість, 70,3 %, переконана, що такого не існує. Як зазначає другокурсник Олександр, "про людину потрібно дізнатися якомога більше, провести з нею багато часу, щоб зрозуміти, чи це любов".
Що ж стосується досвіду закоханості, то тут відповіді були більш строкатими: 25,9 % опитаних написали, що кохали один раз, двічі закохувалися 40,7 % респондентів, більше трьох разів відчували кохання 18,5 %. І лише 14,8% студентів не кохали жодного разу.
Нарешті відповіді на питання, що ж таке кохання, були найцікавішими. 33,3 % студентів переконані, що кохання - це взаємоповага і взаєморозуміння, для 25,9 % - це підтримка, без якої двоє людей не зможуть бути разом. Для 14,8 % опитаних кохання тотожне довірі один до одного.