Сьогодні, 6 березня, вітання з нагоди 8 березня приймала жіноча частина особового складу патрульної поліції Буковини.
Урочистості з нагоди відзначення Міжнародного жіночого дня провели в Управлінні патрульної поліції Чернівецької області. Про це йдеться на сторінці у Фейсбуці очільника відомства Артура Шкроба. У дописі зазначається, що "85 жінок у нашому підрозділі з гордістю дотримуються принципу "Служити і захищати".
Найкращих жінок-поліцейських нагородили почесними грамотами та подарунками. Артур Шкроб висловлює вдячність кожній колезі за професіоналізм та відданість спільній справі.
"Ви не тільки доньки, сестри, матері, кохані, ви - полійціянтки, дівчата у формі, 32,6% нашого колективу, офіцери та профі. Честь служити пліч-о-пліч", - зазначив керівник відомства.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, як українці ставляться до 8 березня. Прочитати про це можна ТУТ.
Стали свідком надзвичайної події? - пишіть її нам!
Завантажуйте наш мобільний додаток для App Store або Google Play, а також слідкуйте за життям міста у соціальних мережах - Facebook, Instagram та Telegram.