Заробітчани з України потрапили в ДТП у Словаччині: про важливе буковинцям

фото Укрінформ
Мікроавтобус Mercedes-Benz Sprinter, в якому їхали українські громадяни, потрапив у смертельну аварію у Словаччині. Внаслідок ДТП двоє осіб загинули.
У ніч на середу на півночі Словаччини у смертельну аварію потрапив мікроавтобус Mercedes-Benz Sprinter, що перевозив групу українців-заробітчан, двоє людей загинули. Про це повідомляє Укрінформ з посиланням Zilinak.
"11 березня близько першої години ночі біля Ружомберока, що на півночі Словаччини, сталася серйозна автомобільна аварія. Поліція повідомила, що 26-річний водій (мікроавтобуса із заробітчанами - ред.) з України зіткнувся з рейсовим автобусом, яким керував 43-річний водій теж родом із України", - йдеться у повідомленні.
В аварії мікроавтобуса та автобуса двоє молодих людей загинули, ще понад 20 осіб постраждали. Усіх поранених госпіталізовано.
За наявними даними, в одному з транспортних засобів, що потрапив у це ДТП (Mercedes-Benz Sprinter), їхали українські заробітчани.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що на Буковині чоловік вбив жінку та малолітню доньку. Прочитати про це можна ТУТ.

Стали свідком надзвичайної події? - пишіть її нам!

Завантажуйте наш мобільний додаток для App Store або Google Play, а також слідкуйте за життям міста у соціальних мережах - FacebookInstagram та Telegram.