Синоптики Чернівецького гідрометцентру оголосили штормове попередження на найближчі дні - очікуються вночі морози, у горах - можливі лавини.
Прогнозують на території Чернівецької області мінливу хмарність, без опадів. Вiтер північний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі становитиме 1-6° морозу, в горах 8-13° морозу. Вдень 2-7° тепла.
Крім того, зберігається сніголавинна небезпека в горах.
"13 березня у високогір'ї Івано-Франківської області зберігається значна сніголавинна небезпека (3 рівень).
14-16 березня у високогір'ї Івано-Франківської області очікується помірна сніголавинна небезпека (2 рівень).
13-16 березня у горах Чернівецької області зберігається низька сніголавинна небезпека (1 рівень). Сходження снігових лавин малоймовірно", - йдеться у повідомленні.
Стали свідком надзвичайної події? - пишіть її нам!
Завантажуйте наш мобільний додаток для App Store або Google Play, а також слідкуйте за життям міста у соціальних мережах - Facebook, Instagram та Telegram.