Дефіцит засобів індивідуального захисту та антисептиків, які є в деяких лікарнях, буде ліквідовано найближчим часом.
Про це повідомляє пресслужба МОЗ України.
Представники МОЗ провели низку зустрічей з найбільшими виробниками антисептичних засобів, на яких обговорили певні проблеми з дефіцитом цих засобів у країні.
По-перше, це пов'язано з певними бюрократичними бар'єрами, які буде усунено цього тижня. По-друге, з браком сировини, зокрема ізопропілового спирту, який використовується для виробництва засобів. Це глобальна проблема, яка нині існує по всій планеті.
Тому виробники нагально змінюють рецептуру та починають виробляти антисептики з етилового спирту, який в Україні є. Про це під час виступу в ефірі програми “Право на владу” заявив заступник Міністра охорони здоров’я України, Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.