Новий навчальний рік в Україні може розпочатися змішаним форматом викладання.
Окремі предмети учні відвідуватимуть у школах, а деякі слухатимуть вдома, розповів міністр охорони здоров’я Максим Степанов. Та у випадку сприятливої ситуації з поширенням коронавірусу у МОЗ не виключають повернення до звичайного режиму навчання, про це пише 0372.ua.
Якщо ж показники інфікувань будуть зростати, школярів можуть знову відправити на постійне дистанційне навчання. Регламент навчального року буде вироблено вже за тиждень, а до кінця липня його затвердять, додав М.Степанов.
Вчора, 16 липня, М.Степанов повідомив, що, найімовірніше, з 1 вересня учні ходитимуть на частину уроків до школи за умови дотримання протиепідемічних правил. Окремі предмети будуть проводити на свіжому повітрі.
Решту предметів школярі слухатимуть дистанційно.
МОЗ планує ретельно слідкувати за недопущенням скупчення великої кількості людей та поділити потоки школярів, залежно від їхнього віку.
Масові заходи та екскурсії для школярів будуть заборонені.
Читайте також: На Буковині відкрили лікарню реабілітації та паліативної допомоги
В Україні зафіксовано 809 нових випадків COVID-19: про головне буковинцям