За минулу добу інфікувалося понад чотири десятка чернівчан - географія

фото ілюстративне

За останню добу у Чернівцях було підтверджено 44 випадки інфікування коронавірусом. До лікарень краю госпіталізували 41 особу, пише 0372.ua.

За минулу добу, 4 серпня, на Буковині зафіксовано 69 нових випадків зараження коронавірусом. Як інформує пресслужба Чернівецької ОДА, географія поширення є наступною:

  • Чернівці +44
  • Кіцманський район +6
  • Сторожинецький район +5
  • Герцаївський район +4
  • Глибоцький район +4
  • Заставнівський район +2
  • Новоселицький район +2
  • Сокирянський район +1
  • Хотинський район +1

Нагадаємо, що коронавірус забрав життя 49-річної чернівчанки.

Загальна чисельність інфікованих в області від першого встановленого випадку – 6298 осіб.

Також за останню добу 99 буковинців одужали від коронавірусу. Таким чином, вже 4904 особи у Чернівецькій області здолали COVID-1.

У лікарнях області станом на 5 серпня перебуває 331 людина. Із них у 183 пацієнта підтверджено коронавірус, решта – з підозрою. За минулу добу до лікарень госпіталізували 41 особу.

Також повідомляється, що у медичних закладах станом на 5 серпня лікують 37 пацієнтів у важкому стані, з них у реанімаціях – 33, на апаратах штучної вентиляції легень – 1.

Читайте також: Кабмін урегулював порядок транспортування органів для трансплантації: про важливе буковинцям

В Україні черговий антирекорд - 1271 випадок COVID-19 за добу: про важливе буковинцям.