Екс-меру Чернівців Каспруку відмовлено у задоволенні позову щодо незаконного звільнення

Олексій Каспрук / фото з відкритих джерел

Хмельницький окружний адміністративний суд відмовив колишньому міському голові Чернівців Олексію Каспруку в задоволенні його адміністративного позову до Чернівецької міськради щодо скасування і визнання незаконним рішення міської ради про його відставку та поновлення Каспрука на цій посаді, з посиланням на molbuk.ua пише 0372.ua

Нагадуємо, ми писали раніше: Не толеруватимемо непрофесійних дій в Чернівецькій облраді - Михайло Павлюк

Відповідне рішення Хмельницького суду 17 грудня опублікували в судовому реєстрі. передає molbuk.ua.

Зазначається, що Каспрук звернувся до суду з проханням визнати протиправним і скасувати рішення Чернівецької міськради від 26 липня 2018 року щодо дострокового припинення повноважень міського голови. Окрім того, екс-посадовець просив поновити його на посаді міського голови, а також стягнути з міськради середній заробіток за час вимушеного прогулу та всі судові витрати.

Проте Хмельницький суд відмовив Каспруку у задоволенні його адміністративного позову до Чернівецької міськради.

Разом з тим, у рішенні суду йдеться, що рішення може бути оскаржене упродовж 30-ти днів з дня складення повного судового рішення.

Як відомо, відсторонений від посади міського голови Чернівців Олексій Каспрук через суд намагається визнати протиправним і скасувати рішення, яким його було відсторонено від посади мера Чернівців. Водночас Каспрук просив суд поновити його на посаді міського голови і стягнути середній заробіток за час вимушеного прогулу.

Читайте такожРоман Клічук склав присягу міського голови Чернівців

Олексій Каспрук подарував Чернівцям крісло мера