• Головна
  • Не толеруватимемо непрофесійних дій в Чернівецькій облраді - Михайло Павлюк
брифінг
19:10, 18 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Не толеруватимемо непрофесійних дій в Чернівецькій облраді - Михайло Павлюк

брифінг
Не толеруватимемо непрофесійних дій в Чернівецькій облраді - Михайло Павлюк

Новообраний заступник голови Чернівецької обласної ради вважає, що питання бюджетного забезпечення комунальних установ, лікарень, закладів освіти, а також соціального забезпечення тих вразливих категорій, котрі потребують допомоги, стануть першочерговими пріоритетами роботи ради, пише 0372.ua.

Нагадуємо, ми писали раніше, що Роман Клічук склав присягу міського голови Чернівців

Про це Михайло Павлюк розповів під час брифінгу за результатами другого дня першого пленарного засідання Чернівецької обласної ради у п'ятницю, 18 грудня. 

Він повідомив, що під час засідання була пропозиція для "Європейської Солідарності" обійняти посаду голови Чернівецької обласної ради. За неї проголосували 46 депутатів.

Обрання заступником голови Чернівецької облради - це честь та надзвичайно висока відповідальність. Служив, служу та буду служити українському народові, - сказав Михайло Павлюк.

Голова фракції "ЄС" зазначив, що маючи досвід депутатства у місцевій раді, роботи в органах виконавчої влади, добре розуміє важливість, з одного боку, злагодженої роботи депутатів, депутатських груп та комісій, а з іншого - захисту інтересів, прав та свобод буковинців. 

Європейська Солідарність не толерує безчинство, непрофесіоналізм, непрофесійні дії як центральної, так і місцевої влади. Ми були і залишаємося в опозиції, але ми не можемо бути в опозиції до буковинців, до наших жителів, до чернівчан. Тому ми докладатимемо усіх зусиль, щоб питання бюджетного забезпечення комунальних установ, лікарень, закладів освіти, соціального забезпечення тих вразливих категорій, котрі потребують допомоги були серед пріоритетів, - запевнив заступник голови облради. 

Зі слів Михайла Павлюка, попереду - прийняття обласного бюджету, затвердження більше десятка регіональних та місцевих програм, надвичайно важка робота по програмі соціально-економічного розвитку на 2021 рік. "Найголовніше, що вся ця робота проводитиметься в умовах агресії РФ на Сході україни, пандемії коронавірусу і колосальних внутрішніх проблем. Тому ЄС і я особисто, як голова фракції та заступник голови облради, не будемо стояти осторонь, а захищатимемо інтереси буковинців," - сказав депутат.

Також Михайло Павлюк закликав громадськість, експертів, науковців, лідерів профспілок, громадських рухів, які мають вагу у суспільстві та вболівають за долю держави заголом, та Буковини, зокрема, до конструктивної і злагодженої роботи.

Читайте такожВ Чернівецькій обласній раді обрано двох заступників голови

Головою Чернівецької облради став Олексій Бойко

#Михайло Павлюк #брифінг #заступник голови Чернівецької облради
Оголошення
live comments feed...