Станом на 23 березня у 15 регіонах України перевищено показник госпіталізацій хворих через COVID-19. У Чернівецькій області вчора він склав уже 100,9%, пише 0372.ua.
Нагадуємо, ми писали раніше, що Українців масово вражає "британський" штам коронавірусу: Степанов розповів про загрози
Про це свідчать дані МОЗ України. Так, найвищі показники рівня госпіталізації в 60 на 100 тис. населення зафіксовано станом на 22 березня у Вінницькій та Житомирській областях.
Отримуйте головні новини дня - Telegram абоViber.
Також перевищено показник госпіталізацій у місті Київ - 110,6; Вінницькій області - 133,6; Дніпропетровській області - 68,0; Житомирській області - 116,3; Закарпатській області - 86,6; Івано-Франківській області - 103,2; Київській області - 80,9; Львівській області - 65,2; Миколаївській області - 103,0; Одеській області - 70,7; Сумській області - 68,1; Хмельницькій області - 103,7; Черкаській області - 61,3); Чернівецькій області - 100,9; Чернігівській області - 72,1.
За добу рівень госпіталізацій став вищим у більшості регіонах "небезпечної" зони по COVID-госпіталізаціях. До списку регіонів додалася також Черкащина.
Читайте також: Перетин кордону: Кабмін зобов'язав усіх іноземців робити ПЛР-тест на COVID-19
У Чернівцях та на Вижниччині захворюваність на ГРВІ перевищила епідпоріг