У Чернівцях правоохоронці продовжують пошуки чоловіка, який ще 1 листопада пішов гуляти з собакою та не повернувся, пише 0372.ua.
Нагадуємо, ми писали раніше про Поліцейські спецоперації: у Чернівцях сьогодні проведуть навчання (ФОТО)
Про це інформує відділ комунікації поліції Чернівецької області. Зазначається, що того дня, Іванович Василь Володимирович вийшов на прогулянку з собакою по вулиці Хотинській в місті Чернівці. Чоловік мав при собі мобільний телефон, однак досі не виходить на зв'язок.
Пошуки безвісти зниклого чернівчанина тривають досі. Протягом трьох діб поліцейські перевірили, за місцем проживання, всіх знайомих чоловіка та обстежили прилеглу територію місця де востаннє бачили розшуківця.
Отримуйте головні новини дня - Telegram або Viber
Вчора, 4 листопада, до пошуків долучилися співробітники Національної гвардії України, рятувальники, волонтери, родичі, сусіди та небайдужі громадяни.
Прикмети зниклого: зріст 170 сантиметрів, середньої тілобудови, волосся коротке темне.