Шкідливі звички, які ми робимо зі своїми смартфонами

Люди майже не випускають їх з рук і не завжди усвідомлюють, що роблять зі своїми гаджетами. Смартфони постійно знаходяться поруч з нами, і ось кілька наших шкідливих звичок, пов'язаних з їх використанням, пише 0372.ua.

Нагадуємо: Чай зі смородини покращить імунітет: рецепт

Отримуйте головні новини дня - Telegram або Viber

Не зменшувати яскравість дисплея. Є користувачі, які ніколи не зменшують яскравість. Зрозуміло, що в сонячний день її краще додати. Але в інший час, особливо в ліжку перед сном, яскравість на смартфоні краще знижувати. Як мінімум, це впливає на енергозбереження пристрою — з великою яскравістю смартфон витрачає більше енергії. Крім того, висока яскравість шкідлива для очей, яскраве світло змушує нас примружуватися, тому лицьові м'язи спазмуються, а це з часом може викликати головний біль. А ще яскраве світло телефону заважає засипанню.

Залишати телефон на сонці. Йдеться і про ті ситуації, коли ми залишаємо пристрій на залитому сонцем підвіконні або в машині в сонячний день. Особливо коли смартфон встановлений в тримач і використовується в якості навігатора. А якщо пристрій приймає сонячні ванни екраном догори, це не тільки перегріває акумулятор, але і сприяє вигоранню дисплея.

Класти телефон на стіл. Привчіть себе не викладати телефон на стіл під час дружньої або ділової зустрічі, сімейної вечері. Малознайомим людям може здатися, що ви вирішили похвалитися своїм гаджетом, якщо він у вас при цьому топовий і дорогий, а близьких цей жест може засмутити — адже ви прийшли поспілкуватися, але самі створюєте ситуацію, при якій вас може відвернути банальне повідомлення. А поглядання на екран телефону під час серйозної розмови може привести до того, що співрозмовник на вас образиться. Нарешті, смартфон на столі поганий ще тим, що може бути залитий напоєм або супом.

Сюди ж можна додати звичку залишати телефон на дивані. Скільки вже речей втратили люди, поклавши їх на якесь сидіння. Втрачати смартфон через те, що на нього хтось сів, абсолютно не хочеться.

Ходити по вулицях, уткнувшись в смартфон. При певних ситуаціях цього робити не варто. Наприклад, якщо ви йдете по жвавій вулиці. Тут все зрозуміло: ви можете ускладнювати рух пішоходів, якщо задивитеся і знизите швидкість, можете зіткнутися з перехожим, а можете просто спіткнутися і впустити телефон. Ще гірше не відриватися від телефону, якщо ви вийшли погуляти або вирушили в нове місце: гуляйте, дивіться по сторонах, вивчайте нову місцевість. Поспілкуватися зі смартфоном ви ще встигнете.

Читайте також: Тренування на морозі: які переваги має пробіжка взимку та при чому тут холодний душ

Як вибрати найсмачніші та найкорисніші мандарини