Двоє правоохоронців Дністровського районного відділу поліції: молодший лейтенант поліції Іван Мацкуляк та капрал поліції Денис Волонтир виявили у будинку жінку, яка погано себе почувала та кликала на допомогу. Про це повідомляє Відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області, пише 0372.ua.
Нагадуємо: У Чернівцях на вулиці перехожі знайшли мертву змію
Отримуйте головні новини дня - Telegram або Viber
Поліцейські викликали лікарів і перебували з буковинкою до їх прибуття. Наразі вона почувається краще та подякувала правоохоронцям за вчинок.
Патрулюючи територію обслуговування, екіпаж поліцейських отримав повідомлення про те, що житель села Клішківці тривалий час не може сконтактувати зі своєю донькою, яка, за словами заявника, проживає одна і має проблеми зі здоров’ям.
Поліцейські сектору реагування поліції відділення поліції №2 (м. Хотин) оперативно відреагували на виклик та прибули за вказаною адресою. Нікого на подвір’ї не було і на гукання правоохоронців ніхто не реагував. Тоді вони зайшли до будинку, де в одній із кімнат на ліжку побачили жінку, яка просила про допомогу.