Чернівецька область забезпечила тимчасовим житлом 14 внутрішньо переміщених осіб, які прибули з Донецької та Дніпропетровської областей.
Люди змушені залишити свої домівки через постійні обстріли з боку російських окупантів. Про це повідомив начальник ОВА Руслан Запаранюк.
Новоприбулих переселенців розмістили в одному з офіційних центрів тимчасового проживання на території Чернівецької області. Заклад забезпечує людей базовими побутовими умовами та необхідними речами для проживання.
У центрі тимчасового проживання внутрішньо переміщені особи отримують повний спектр соціальної допомоги. Це включає забезпечення предметами першої потреби, консультативну підтримку та допомогу в оформленні документів.
Читайте також: На Буковині урочисто зустріли звільненого з полону захисника Миколу Панченка
Важливі новини Чернівців у вашому смартфоні! Підписуйтеся на 0372 у соцмережах, щоб дізнатися все, що відбувається у місті.Facebook, Instagram, Telegram — підписуйтеся, щоб не пропустити!