У Чернівцях припинили водопостачання через аварійний прорив: коли подадуть воду

Дизайн: 0372

Комунальна аварія відбулася на перехресті вулиць Дзержика та М.Чурай (Галицького), внаслідок чого було призупинено подачу води в центральній частині Чернівців.

Про це повідомляють у Чернівціводоканалі. 

Без водопостачання залишились мешканці вулиць Дзержика, Київської, Комарівської, Заставнянської, І. Мазепи та прилеглих територій. Аварійні роботи з усунення пошкоджень водопровідної мережі розпочались одразу після виявлення прориву.

Відновлення водопостачання на зазначених вулицях заплановано до 18:00 12 серпня. Комунальні служби працюють над швидким усуненням аварії для мінімізації незручностей для мешканців постраждалих районів.

Читайте також: Тепло в низинах і прохолодно в горах: прогноз погоди на тиждень для Чернівецької області та гори Піп Іван

Важливі новини Чернівців у вашому смартфоні! Підписуйтеся на 0372 у соцмережах, щоб дізнатися все, що відбувається у місті. FacebookInstagramTelegram — підписуйтеся, щоб не пропустити!