На дороги Буковини вивели спецтехніку через різку зміну погоди (ВІДЕО)

Скриншот із відео Чернівецької ОВА

Спецтехніка у повній готовності реагувати на зміну погоди.

Експлуатаційники обробили основні логістичні маршрути через ранкову паморозь та стійкі морози. До робіт залучили 19 дорожників та 10 одиниць спеціальної техніки. Про це повідомляють у Чернівецькій ОВА. 

Синоптики прогнозують хмарну погоду з проясненнями без значних опадів. Вранці місцями можливий туман. Вітер змінюватиметься, його швидкість становитиме 3–8 метрів за секунду. Температура повітря коливатиметься від мінус одного до мінус шести градусів.

Ввечері очікується снігопад. У зв'язку з цим дорожні служби перебувають у повній готовності та зможуть оперативно відреагувати на ускладнення погодних умов.

Водіям радять бути уважними на дорозі, дотримуватися безпечної швидкості та відстані між автомобілями.

Читайте також: В аваріях на Буковині за одну добу постраждали пенсіонерка та дворічна дитина (ФОТО)

Важливі новини Чернівців у вашому смартфоні! Підписуйтеся на 0372 у соцмережах, щоб дізнатися все, що відбувається у місті.FacebookInstagramTelegram — підписуйтеся, щоб не пропустити!