Чернівецьке підприємство ТОВ «ЄВРО ВІНДОУС» — один із найбільших виробників металопластикових та алюмінієвих конструкцій в Україні.
Виробнича площа заводу — понад 16 000 м². На підприємстві діє програмне забезпечення, яке контролює всі етапи виробництва й відвантаження продукції. Про це повідомляють у Чернівецькій ОВА.
Завод випускає металопластикові вікна, вхідні фасадні двері — металопластикові та алюмінієві, а також розсувні системи під торговою маркою «ВІКНА СТИЛЬ ТРЕЙДІНГ». Продукцію продають в Україні та експортують до Румунії, Болгарії, Польщі, Литви, Туреччини, Угорщини, Чехії й Азербайджану.
Перший заступник Голови Верховної Ради Олександр Корнієнко та начальник Чернівецької обласної військової адміністрації Руслан Осипенко особисто ознайомилися з виробничими потужностями підприємства. Під час зустрічі говорили про досягнення та проблеми заводу в умовах воєнного стану, можливості державної підтримки бізнесу, а також регіональні програми розвитку підприємництва.
«ЄВРО ВІНДОУС» входить до галузевих лідерів з виробництва металопластикових вікон. За 2025 рік підприємство сплатило до зведеного бюджету 20,2 млн грн, з яких 8,8 млн грн — до місцевого бюджету Чернівецької області.
Читайте також: Бюджетні мільйони через фіктивного підприємця: чернівецька ОЗГ отримала обвинувальний акт (ФОТО)
Важливі новини Чернівців у вашому смартфоні! Підписуйтеся на 0372 у соцмережах, щоб дізнатися все, що відбувається у місті. Facebook, Instagram, Telegram — підписуйтеся, щоб не пропустити!