Житель Буковини носив із собою бойову гранату і показував її перехожим

Фото: поліція Чернівецької області

13 квітня 2025 року співробітники відділення поліції №2 міста Хотин Дністровського районного відділу зафіксували протиправні дії місцевого жителя. У ході досудового розслідування правоохоронці з'ясували: 45-річний житель села Ширівці Дністровського району зберігав при собі вибухонебезпечний предмет, схожий на гранату, та відкрито демонстрував його оточуючим.

Поліцейські вилучили предмет і затримали чоловіка відповідно до статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Про це повідомляють у відомстві. 

Вилучений предмет направили до Чернівецького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України. За результатами дослідження встановлено: це ручна осколкова граната із запалом.

Слідчі за процесуального керівництва Дністровської окружної прокуратури повідомили чоловіку про підозру у скоєнні злочину за частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України — незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами.

Досудове розслідування триває.

Читайте також: На Буковині викрили спільницю чиновника, який вимагав гроші у власниці ветклініки

Важливі новини Чернівців у вашому смартфоні! Підписуйтеся на 0372 у соцмережах, щоб дізнатися все, що відбувається у місті. FacebookInstagramTelegram — підписуйтеся, щоб не пропустити!