Розваги на воді, дайвінг Чернівці

Розваги на воді, дайвінг Чернівці

Щороку в літній час на воду виходять катамарани і водні мотоцикли. Якщо ви - любитель швидкої їзди та стрибків по хвилях, купити гідроцикл - хороше рішення для літнього відпочинку. Причому кататися на ньому можна не лише  на морі, але й на річці, ставку.

В наші дні відпочиваючі із задоволенням освоюють нові, більш екзотичні види водних розваг:

  • віндсерфінг;
  • каякінг;
  • кайтінг;
  • сапбордінг;
  • флайбордінг.

Розглянемо докладніше всі популярні як класичні, так і екстремальні варіанти водного відпочинку. Більш відомими у нас є водні лижі, прогулянки річкою на катері або паруснику та катамаран. Водні лижі - розвага, всім відома з дитинства, адже саме на водних лижах катався заєць з «Ну, постривай!». Зараз такий відпочинок багато в чому удосконалився та переріс у водний сноуборд чи інші види катання. На водних лижах можна розвивати швидкість до 40 км / ч. Існує два варіанти катання: причепивши тросом до моторного човна або за спеціальним буксирувальним канатом. Досить двох-трьох годин, щоб освоїти обидва способи.

Відпочинок на річці Чернівці та область

Окрім відпочивання на воді, варто зайнятися спортом, як от веслуванням на байдарках, що є особливо популярним на Дністрі. Також є можливість плавати з лодкою рибалити або просто відпочити від усього й поплавати на човні. Адже так приємно сісти в човен і поплисти на безлюдний острів або, прихопивши снасті, відправитися на риболовлю! Пляжний каяк ідеально підходить для цих цілей. Ці човни бувають одно-, дво- та тримісні. Вибір відповідних плавзасобів буде залежати від чисельності  компанії. Каяк дуже простий в управлінні - пасажирам не потрібно володіти спеціальними навичками. Ризик перекидання човна в звичайних умови мінімальний. Однак при сильному вітрі йхвилюванні на воді краще відмовитися від плавання. Орендувати каяк можна як на кілька годин, так і на кілька діб.

Знайти якісний та недорогий спосіб відпочинку на воді можна на сайті у рубриці розваги на воді, дайвінг в Чернівцях - підприємства на 0372.ua. Адреси, телефони, ціни, відгуки клієнтів.

Показати
Підрубрики
Показати
Оголошення
Розмістити оголошення у цьому блоці Додати
Фільтри