Риболовля, полювання Чернівці

"Садиба у Власія", риболовля в смт Путила (Чернівецька область)
12 дуже добре
3110 переглядів у травні
12 дуже добре
19 переглядів у травні
12 переглядів у травні
8 переглядів у травні
8 переглядів у травні
8 переглядів у травні
8 переглядів у травні
8 переглядів у травні
8 переглядів у травні
8 переглядів у травні

Риболовля, полювання Чернівці

Ловля риби - хобі багатьох чернівчан, а особливо чоловіків. Порибалити любить як молодь, так і люди старшого віку, а виїзд на риболовлю за місто, часто стає цікавою подорожжю. Ловити рибу краще влітку, а заборонено це в період нересту. Затяті рибалки можуть провести за цим заняттям цілий день, але часто для ловлі риби потрібні дозволи та відповідні знання щодо того, яку рибу ловити можна, а яку заборонено.

Рибалка у Чернівцях

Займатися риболовлею у межах міста можна на озерах та річці Прут. Часто для любителів порибалити пропонуються приватні ставки з вирощеною рибою для відлову. Можна обрати й певний туристичний комплекс, який може надати подібні послуги. У нашій області дозволена риболовля практично будь-якими снастями, за винятком тих, які поза законом і вважаються браконьєрськими.

Ловля з льоду популярна на озерах. Тут в ходу поплавочні та крючкові снасті, зимові жерлиці, найбільшою популярністю користуються поплавкові вудки.

Спінінгова риболовля поширена повсюдно. Цей вид лову використовується практично на всіх водоймах, включаючи моря.

Полювання у Чернівцях і області

Займатися полюванням можна лише за  містом та зі спеціальними дозволами. Це заняття стало відходити на другий план, хоча і залишається одним з головних занять чоловіків. І поступово пристрасть до полювання перетворилася в захоплення. Для багатьох чоловіків охота на диких тварин стала азартним захопленням, хобі. Чоловіки не шкодують коштів для придбання екіпіровки в мисливських інтернет-магазинах. Асортимент таких мисливських магазинів, як правило, дуже багатий. Тут є: одяг для мисливців, човни ПВХ, оптика, аксесуари для зброї й багато іншого.

Полювати загалом потрібно обережно та відповідно до всіх правил.

Вибрати місця для полювання і риболовлі а також магазини екіпіровки є змога на сайті у розділі Риболовля, полювання в Чернівцях - підприємства на 0372.ua. Адреси, телефони, цін, відгуки клієнтів.

Показати
Підрубрики
Показати
Фільтри