Парки відпочинку, сквери, заповідники Чернівці

"Садиба у Власія", відпочинок у Карпатах - смт Путила (Чернівецька область)
12 дуже добре
2573 перегляди у квітні
8 переглядів у квітні

Парки відпочинку, сквери, заповідники у Чернівцях

Парки відпочинку у Чернівцях є хорошим рішенням для релаксу всією сім'єю. Центральний парк культури ім. Т. Г. Шевченка прекрасне місце для прогулянок та всіляких розваг. Тут є змога знайти невеликий парк атракціонів та відпочити із дітьми в кафе.

Парк Жовтневий унікальний об'єкт, що функціонує у природному середовищі. Його багатство становить лісовий масив з дерев та рослин, що виконують оздоровчу функцію, є постачальниками чистого повітря. Тут багато природних ресурсів, озеро та різні заклади дозвілля,також орендувати альтанку для посиденьок з друзями чи організувати пікнік.

Сквери у Чернівцях поширений центр серед молоді та людей старшого покоління: тут просто погуляти та подихати повітрям, почитати книгу, газету, відпочити душею. Часто у скверах вигулюють собак. Скверики зазвичай менші за розміром, але бувають цікавішими, тут можна детально розгледіти рослин та тварин, помилуватися природою. Завдяки відсутності тут великого скупчення людей, сквери часто спокійніші.

Заповідники у Чернівцях та області

У нашому місті та на території області багата природа, флора та фауна, яка часто потребує оберігання від браконьєрів, саме тому в нас створюють заповідні території.

Природно-заповідний фонд Чернівецької області ділиться на:

  • національні природні парки
  • регіональні ландшафтні парки
  • заповідні урочища
  • заказники
  • пам'ятки природи
  • дендрологічні парки
  • ботанічні сади

Здебільшого такі зони можна відвідувати, але проводити час тут треба обережно щоб не нашкодити природі. Також потрібно навчати дітей оберігати природу та дбати про тварин і рослин, тому брати їх з собою в такі місця потрібно.

Обрати місця варто на сайті 0372.ua у рубриці Парки відпочинку, сквери, заповідники в Чернівцях - Дозвілля в місті Чернівці.

Показати
Підрубрики
Показати
Фільтри