Масаж Чернівці

119 переглядів у травні
12 дуже добре
116 переглядів у травні
96 переглядів у травні
81 перегляд у травні
81 перегляд у травні
77 переглядів у травні
77 переглядів у травні
77 переглядів у травні
77 переглядів у травні
73 перегляди у травні

Масаж Чернівці

Масаж - косметологічна, подекуди лікувальна процедура, яка користується попитом серед клієнтів. Часто послугами масажиста користуються жінки, які слідкують за своїм зовнішнім виглядом, чоловіки, які хочуть розслабитися та навіть діти. Іноді є потреба і у проведенні лікувального масажу.

Масаж - це найлегший, найшвидший спосіб ефективної пластики тіла. Без будь-яких зусиль з вашого боку, ви за лічені сеанси отримаєте стрункість форм, легкість ходи, свободу руху.

Лікувальний масаж у Чернівцях

За принципом дії лікувальний масаж схожий на класичний розслабляючий - він теж розганяє кров, усуває м'язові затиски, покращує кровообіг італімфоток. Основна відмінність в тому, що класичний впливає лише на шкіру і м'язи, тоді як лікувальний працює глибше, зачіпаючи кровоносну, нервову та лімфатичну системи, внутрішні органи. Тому сеанси лікувального масажу може проводити тільки фахівець з медичною освітою й досвідом роботи в лікарнях або поліклініках.

Антицелюлітний масаж Чернівці

Одна з найбільш ефективних антицелюлітних процедур - спеціалізоване професійне масажування. Він значно безпечніше, ніж більшість інших косметичних процедур, але при цьому володіє не меншою ефективністю. У косметологічних центрах Чернівців працюють фахівці, які використовують апробовані сучасні методики антицелюлітного масажу.

Масажист делікатно та безболісно опрацьовує область навколо пупка та нижче. При цьому використовуються такі прийоми:

  • пощипування;
  • захоплення шкірних складок з їх розминання;
  • погойдують, руками в напрямку лімфотоку;
  • гребнеобразное кругове розтирання;
  • поперечне і вертикальне розминка;
  • розминка лімфовузлів в області діафрагми;
  • стимуляція лімфовузлів в області живота.

Сеанс антицелюлітного масажу триває 40-50 хвилин. Для максимального ефекту потрібен курс з 10-15 процедур з перервою в 1-2 дня.

Для того щоб вибрати потрібні центри або фахівців у нашому місті заходьте на сайт міста Чернівці Масаж в Чернівцях - підприємства на 0372.ua. Адреси, телефони, ціни відгуки клієнтів.

Показати
Підрубрики
Показати
Фільтри