Епіляція, депіляція Чернівці

4.67 добре
100 переглядів у квітні
4 перегляди у квітні
4 перегляди у квітні

Епіляція, депіляція Чернівці

Процес видалення небажаного волосся з тіла завжди потребує уваги. Проводити епіляцію або депіляцію вдома слід обережно та уважно. Непоганим рішенням є також довірити цю справу професіоналам салонів краси.

Багато з нас часто плутають поняття епіляції і депіляції, використовують їх як синоніми. Однак ці процедури кардинально відрізняються. Основна відмінність полягає в механізмі позбавлення волосків. Депілювання - явище бриття із поверхні шкіри, яке не зачіпає внутрішню частину волосу та корінь. На відміну від депіляції, епіляція - процес впливу на корені волос, що дозволяє позбутися від них на довгий час. Обидві способи позбавлення волосся мають плюси та мінуси, тож варто визначити що більше підходить саме вам.

Епіляція Чернівці

Серед видів епіляції вирізняють:

  • воскову - спосіб, який дозволяє видалити волоски на більш тривалий термін (3-4 тижні). Проводиться воскове епілювання із восковими смужками (зручно використовувати для позбавлення волосочків на ногах), а також касет із воском, які вставляють в спеціальну основу і нагрівають до потрібної температури.
  • шугаринг - цим метолом варто запобігти появі врослих волосків, оскільки їх позбування відбувається по росту волоска, а не проти. Тому його можна використовувати практично на всіх частинах тіла.;
  • лазерну епіляцію - цей метод дозволить вам майже назавжди розлучитися із небажаними волоссям за руйнування фолікулів лазерним випромінюванням.;
  • за допомогою епілятора - це електричний пристрій, який механічно видаляє відразу кілька волосин шляхом висмикування їх біля основи кореня. В цьому плані використання епілятора схоже на воскове депілювання.

Депіляція Чернівці

Депіляція також буває декількох видів:

  • бриття - позбавляння волосків бритвою. Перевага цього методу полягає в тому, що він легкий в застосуванні, вимагає трохи часу, але в той же час збривання верхнього шару призводить зазвичай до його швидкого відростання.
  • видалення волосся кремом - цей метод депіляції дуже зручний через те, що робити так можна швидко, оскільки нанесення крему не становить особливих труднощів, а знімати волосся можна практично без болю за допомогою лопатки. Однак після такого способу видалення вона відростає теж досить швидко.

Знайти потрібний салон для проведення таких процедур вартона сайті у рубриці Епіляція, депіляція в Чернівцях - підприємства на 0372.ua. Адреси, телефони, ціни, відгуки клієнтів.

Показати
Підрубрики
Показати
Фільтри