Перукарські послуги Чернівці

Chіcago City (Чікаго сіті), салон краси у Чернівцях
12 дуже добре
223 перегляди в лютому

Перукарські послуги Чернівці

Перукар - майстер, який завжди потрібен як для чоловіків, так і для жінок. Знайти хорошого перукаря у місті буває складно, адже це нелегка задача, він повинен мати відповідну освіту, досвід та не брати високу ціну за послугу.

Перукар-стиліст - майстер, який робить зачіски або стрижки, а також підбирає стиль, який найбільше підходить тому чи іншому клієнтові.

Щоб знайти хорошого перукаря, треба добре постаратися.

Прикмахер Чернівці

Перші перукарі з'явилися ще в давнину на Сході. Саме там почали надавати волоссю значення зв'язку з потойбічним і духовним світом. У випадках хвороби звали перукаря для зрізання, збривання або випалу локонів. Таким чином, зціляли духовну сутність. Відокремилося від духовного світу дане мистецтво в Стародавньому Єгипті, в Стародавній Греції. Тут з'явилися перші перукарні, де не просто зрізали волосся, а створювали зачіски виходячи з форми особи.

в Україні перукарів називали цирульника, які одночасно були лікарями. У ті часи вони володіли базовими знаннями медицини, потім лікування перукарям заборонили через недостатній рівень знань, сумлінності. З 18 століття настала ера занепаду перукарського мистецтва. Зараз ця сфера починає стрімко розвиватися, цирюльні замінили барбершопи, а перукарі з кожним роком все вдосконалюють свою майстерність. Зараз жінки звертаються до майстрів, намагаючись наслідувати улюблених героїнь фільмів, з'являються фарби для волосся, щипці для завивки та багато іншого. Створення зачіски тепер не просто стрижка, а справжнє мистецтво.

Курси перукаря Чернівці

Перукар - це також віднедавна досить популярна професія для випускників шкіл чи коледжів, адже професія творча, а попит на послуги доволі значний.

Майстер перукарської справи повинен не тільки вміти стригти або укладати волосся. Він повинен знати все про модні тренди того чи іншого сезону. Також фахівець повинен вміти розробляти варіанти зачісок, адаптуючи їх під макіяж і наряд замовника. Зауважимо, що якщо людина страждає від дерматологічних захворювань, захворювань суглобів або алергічних реакцій, то перукарем-стилістом він працювати не зможе.

Вибрати салон краси або потрібні курси можна на нашому сайті у рубриці Перукарські послуги в Чернівцях - підприємства на 0372.ua. Адреси, телефони, ціни Відгуки клієнтів.

Показати
Підрубрики
Показати
Оголошення
16.02.24
Розмістити оголошення у цьому блоці Додати
Фільтри