Солярій і студії засмаги Чернівці

35 переглядів у квітні
31 перегляд у квітні
12 переглядів у квітні
8 переглядів у квітні
8 переглядів у квітні

Солярій і студії засмаги Чернівці

Гарна та рівномірна засмага - мрія кожної панянки, та коли на море поки поїхати не можна, солярій - вихід із ситуації. Коли вибрати якісний центр засмаги, ви отримаєте бажаний колір шкіри за невеликий проміжок часу та без будь-яких проблем.

Наразі багато людей мають певні побоювання щодо соляріїв, часто переймаються чи не шкідлива засмага від нього. Та якщо правильно обрати центр, в якому ви хочете її отримати, боятися нічого.

Раніше засмагла шкіра вважалась ознакою рабів, які важко працювали на сонці. Моду на засмаглу шкіру ввела знаменита Коко Шанель. Біле, без засмаги обличчя вона порівнювала із таблеткою аспірину. Якщо в першій половині минулого століття гарну засмагу вважали показником заможності, то сьогодні це вже масове явище, що доступне майже для кожного.

Як утворюється засмага та які ціни на солярій у Чернівцях?

Верхній шар шкіри, епідерміс, містить спеціальні клітини меланоцити, в яких під впливом ультрафіолетових променів виробляється протеїновий пігмент - меланін. Власне, він і відповідає за ваш загар, фарбуючи шкіру в темний колір, тим самим оберігаючи її від опіку. Засмаглий колір шкіри в центрах досягається за рахунок ультрафіолетового випромінювання. Ультрафіолетові промені роблять благотворну дію на людей з шкірними захворюваннями, такими як псоріаз, вугрі, атопічний дерматит. Геліотерапія рекомендується при захворюваннях органів дихання - бронхітах, ринітах, аденоїдах. Але разом із тим, така процедура може нашкодити здоров'ю, тож варто дотримуватися певних правил й перед відвідуванням та проходженням процедур проконсультуватися з лікарем.

Знайти потрібні салони можна на нашому сайті у рубриці Солярій і студії засмаги в Чернівцях - підприємства на 0372.ua. Адреси, телефони, ціни, відгуки клієнтів.

Показати
Підрубрики
Показати
Фільтри