Банкетний зал Чернівці

12 дуже добре
15 переглядів у квітні
12 дуже добре
15 переглядів у квітні

Банкетні зали в Чернівцях

Святкові зали для проведення весілля на 0372.ua - це місця, де збирають всю родину та друзів для найважливішого дня у житті щасливих молодят. Бенкетний зал для весілля, хрестин, дня народження або будь-якого іншого торжества має бути затишним, просторим та комфортним. Гості повинні мати змогу по-справжньому розслабитись та відпочити. Важливим є також наявність місця для танців.

Святкові приміщення до 100 людей є залами середньої величини. Такі ресторани здебільшого гарно облаштовані, в них розміщують різноманітні декорації за бажанням замовників.

Великі банкетні зали, до 200 та більше людей, буває складно знайти. Під час планування події потрібно заздалегідь подбати про місце її проведення.

Вподобання людей можуть бути різними, для когось найкраще проводити бенкет в ресторані з музикою та танцями, хтось може замовити його за містом. Головне - все продумати та спланувати: вибрати кухню, визначити кількість гостей, підготувати розважальну програму та гарне тематичне оформлення місця проведення. Тоді торжество точно вдасться.

Про що ще потрібно пам'ятати під час вибору бенкетного залу?

Не менш важливим є вибір ведучого або тамади. Важливо і те, чи ведучий україномовний чи російськомовний. Вибір залежить від того, якою мовою спілкуються більшість ваших гостей. Церемоніймейстер має розуміти настрої гостей та врахувати ваші побажання щодо проведення свята: продумати цікаві конкурси та розважальну програму, домовитися про відповідну музику із музикантами. Всі замовники торжества хочуть щоб ведучий мав оригінальну програму, креативне мислення та міг на ходу вигадати цікавий коментар до події, що відбувається, саме таких ведучих теж треба бронювати наперед.

Не варто забувати і про фотографа та відеографа, які мають зловити найкращі моменти вашого бенкету. До речі, у Чернівцях часто можна замовити ресторан з фотографом від закладу, який зможе зробити вам декілька кадрів. Але для фото на різних локаціях треба замовляти фотографа окремо.

Головне на будь-якому святі - атмосфера. І її утворюють саме запрошені та іменинник на дні народженні, молодята та дружби на весіллі, керівник та підлеглі на корпоративі. Щасливі посмішки та веселі танці - найкращий відгук про ваше свято. На торжестві ви та ваші близькі мають почуватися розслабленими та щасливими. В Україні та на Буковині знаменні події завжди святкували з розмахом та дотримуючись усіх традицій. Особливу різноманітність звичаїв демонстрували на весіллях: починали відзначати його за тиждень до вінчання, збирали барвінок та плели віночок для молодої, ходиил та кликали селян, віддавали шану вінчальним батькам, посипали наречених зерном, знімали фату та співали народних пісень. В сучасній культурі традиції вже відходять у минуле, проте щасливі події в житті все ж відзначають. Та не варто всю відповідальність за торжество ставити на гостей, про атмосферу потрібно подбати і вам та розібратися з усіма вище перерахованими деталями.

Коли з усім визначилися, можна сміливо замовити банкетний ресторан для свята у Чернівцях чи за містом (в Мамаївцях, Магалі та інших населених пунктах).

Замовити ресторан для банкету у Чернівцях та області можна, ознайомившись з рубрикою Банкетний зал в Чернівцях - Дозвілля в місті Чернівці на сайті 0372.ua.

Показати
Підрубрики
Показати
Фільтри