Кінотеатри Чернівці

62 перегляди в січні
54 перегляди в січні
12 дуже добре
50 переглядів в січні
50 переглядів в січні
12 дуже добре
46 переглядів в січні
42 перегляди в січні
42 перегляди в січні
39 переглядів в січні
39 переглядів в січні
Підрубрики
Показати

Кінотеатри Чернівців: Кінопалац "Чернівці", кінотеатр ім. Ольги Кобилянської, кінотеатр "Ефект"

Кінотеатри Чернівців запрошують мешканців та гостей міста провести час зі смаком та затишком. У трьох найбільших кінотеатрах міста знайдуться фільми для різних вікових категорій та у продовж усього дня, тобто в будь який час ви зможете відволіктись від буденності та перенестися у вигаданий сценаристами та режисерами світ.

Мета категорії «Кіно»

«0372 – Сайт міста Чернівці» у рубриці «Кіно» об’єднав для вас афіші усіх сеансів в кінотеатрах Чернівців. Погодьтесь, набагато зручніше віднайти кіно чи мультик, а вже тоді відстежити які кінотеатри його показують, в який час, в якому залі та за яку плату. Дане групування інформації дозволяє порівняти цінову політику на кіно Чернівці. Наприклад, кінотеатр ім. Ольги Кобилянської буде дорожчим за інші, адже там найновіші зали та техніка. Кіно в Чернівцях представлені на нашому сайті у супроводі трейлера та короткого опису фільму, його жанру, озвучування та перекладу, головних героїв, режисера.

Кінотеатр Ольги Кобилянської

Кінотеатр Кобилянської має одне із найкращих місць розташування, що може бути краще центра міста та найвідомішої вулиці ім. Ольги Кобилянської на якій зібрано багато пам’яток культури. Для користування відвідувачам пропонується два відремонтованих зали: малий на 65 місць, та великий на 245. Дирекція закладу подбала про ваш комфорт і облаштувала місця м’якими кріслами, високоякісним, новітнім обладнанням та системою охолодження повітря.

Ціни на сеанси кінотеатр Ольги Кобилянської балансують на межі 30-60 грн. Для студентів продумана спеціальна програма знижок на кіно Чернівці з понеділка до середи на перегляд фільмів у якості 3D знижка 15 грн, а на інші формати – 10 грн. А для пільгових категорій: ветерани війни та праці, діти сироти, інваліди можуть розраховувати щосереди переглянути фільм безкоштовно.

Кінопалац «Чернівці»

Кінотеатр «Чернівці» можна назвати соціальним, так, як ціни в цьому найнижчі серед усіх інших в місті – від 15 до 40 грн. Якщо бажаєте сходити в кіно подешевше, то забігайте на фільм у першій половині дня. Сеанси кінопалац «Чернівці» пропонують знижки для школярів, студентів, пенсіонерів та соціально незахищеного населення, в додаток до всього щосереди вільний вхід.

Кінотеатр «Ефект»

Кіно Чернівці представляє один із найкращих кінотеатрів міста. Ціни сеансів кінотеатру «Ефект» починаються від 25 грн до 50 грн. Ранкові сеанси до 12 години порадують ціною в 30 грн, а для студентів в робочі дні до шостої вечора знижки 20%, а на вечірні – 10%.

Показати
Фільтри