Кінотеатри Чернівці

12 дуже добре
12 дуже добре

Кінотеатри Чернівці

Кіно - захоплення багатьох людей, адже ми всі любимо дивитися цікаві фільми чи серіали. Звісно, доступ до них є у кожного завдяки телевізору чи ноутбуку, але як часто хочеться побачити прем'єру першим на великому екрані або з 3д ефектом. В такому разі незамінним помічником стає кінотеатр, афіша якого постійно оновлюється, показуючи все нові і нові прем'єри для глядачів.

Сучасні кінотеатри мають різні модифікації та ефекти при перегляді, на вході роздають окуляри для об'ємного відображення картинки на екрані.

З моменту появи кінематографа в 1895 році в світі з'явилися різні види кінотеатрів, які відрізняються один від одного технікою кінопоказу, системами проекцій та розраховані на різну кількість глядачів. За характером експлуатації вони діляться на кіно цілорічної та сезонної дії. Бувають також комбіновані будівлі, в яких цілорічний показ кінофільмів поєднується з сезонним.

3д кінотеатри у Чернівцях

Демонстрація тривимірних фільмів відбувається в 3D кінотеатрах. Для їх перегляду є окремі зали в більшості сучасних кінотеатрів. Для показу використовуються як плівкові, так і цифрові проектори. Глядачам видаються стереоскопічні окуляри, які створюють ілюзію об'ємного зображення.

У розважальних комплексах для показу кінофільмів є безліч кінозалів різних розмірів, що дозволяють одночасно проводити сеанси для абсолютно різних аудиторій. Завдяки новітній апаратурі фільми демонструються в найвищій якості, а звуковідтворююча система має кілька каналів, які враховують переваги різних категорій глядачів. Для їх розваги є окремі ігрові кімнати та пункти громадського харчування, що дозволяють повноцінно провести в розважальних комплексах цілий день.

Кінотеатри IMAX у Чернівцях

Найбільшою видовищністю й комфортом від інших кінотеатрів відрізняються типи IMAX. Сеанси в них допомагають перенестися в зовсім іншу реальність, створюючи ілюзію повного в неї занурення. Такий ефект досягається завдяки величезним зігнутим екранам, особливої геометрії залу і високим технологіям, розробленим канадською компанією IMAX.

Квиток, білет в кіно Чернівці

У нашому місті є декілька кінотеатрів з різним профілем - від великих до менших. Вибрати їх можна на нашому сайті у рубриці Кінотеатри в Чернівцях - підприємства на 0372.ua. Адреси, телефони, ціни. Відгуки клієнтів.

Показати
Підрубрики
Показати
Фільтри