Музеї, галереї, виставки Чернівці

35 переглядів у квітні
35 переглядів у квітні
35 переглядів у квітні
31 перегляд у квітні
5.67 добре
31 перегляд у квітні
23 перегляди у квітні
23 перегляди у квітні
23 перегляди у квітні
19 переглядів у квітні
19 переглядів у квітні

Музеї, галереї, виставки Чернівці

Музеї - заклади культури, в якому знаходяться основні відомості про об'єкт, історичний період або персоналію. Відвідування музею часто потребує екскурсовода, адже це людина, яка знає все про об'єкти музейної спадщини та може розповісти детальніше про деталі.

Музей - установа, що займається збором, вивченням, зберіганням та експонуванням предметів - пам'яток природної історії, матеріальної та духовної культури, а також просвітницькою та популяризаторською діяльністю.

Спочатку це поняття означало колекцію предметів (експонатів) із мистецтва і науки, потім, із 18 століття, воно включає в себе також будівлю, де розташовуються експонати. З 19 століття приєдналася науково-дослідницька робота, що проводиться в музеях. А із шістдесятих років 20 століття почалася педагогічна діяльність музеїв (спеціальні проекти для дітей, підлітків, дорослих). З розвитком комп'ютерної техніки та Інтернету з'явилися також віртуальні музеї на CD-ROM або в Інтернеті.

Художній, історичний музей Чернівці

У Чернівцях є декілька видів цікавих музеїв, а саме:

  • краєзнавчий;
  • під відкритим небом;
  • аптека-музей;
  • художній;
  • авіації та космонавтики;
  • пожежно-рятувальної справи;
  • етнографічний;
  • музей персоналій: Ю. Федькович, О. Кобилянська, М. Емінеску, В. Івасюк та інші.

Картинна галерея Чернівці

Галереї картин у Чернівцях - досить популярний спосіб для проведення дозвілля. Сюди приходять любителі мистецтва та ті, хто цікавиться картинами художників, часто тут проводять благодійні акції для збору коштів на лікування хворих.

Виставки у Чернівцях

Виставки у місті проводять також часто. На них показують різні досягнення у розвитку техніки, науки чи мистецтва.

Знайти потрібні центри або заклади можна на нашому сайті у рубриці Музеї, галереї, виставки в Чернівцях - підприємства на 0372.ua. Адреси, телефони, ціни. Відгуки клієнтів.

Показати
Підрубрики
Показати
Фільтри