Театри, філармонії, органний зал Чернівці

10.67 дуже добре
12 переглядів у травні
8 переглядів у травні

Театри, філармонії, органний зал Чернівці

Театр - місце для тих, хто по-справжньому любить мистецтво, це видовищний його вид, що представляє собою синтез різних мистецтв - літератури, музики, хореографії, вокалу, образотворчого мистецтва та інших, і володіє власною специфікою: відображенням дійсності. Театр розвиває в людях уяву, почуття прекрасного - це все духовний розвиток людини. Ще один дуже важливий момент - театр ніколи не нав'язує свою або потрібну точку зору, на відміну від телебачення та інтернету, він завжди залишає можливість глядачеві самому для себе все вирішити.

У нашому місті в театрі ставлять декілька видів вистав:

  • Водевіль, що є різновидом легкої п'єси комедійного характеру
  • Комедії
  • Драми
  • Мелодрами
  • Трагедії
  • Мюзикли
  • Дізнатися афішу вистав можна у нас на сайті, вона постійно оновлюється. 

Філармонія у Чернівцях

Такий культурний заклад - це концертна організація, основною метою  якої є пропаганда музичного (перш за все, симфонічного) мистецтва.

У 19 столітті в Петербурзі, Москві, Лондоні, Берліні, Нью-Йорку виникають філармонійні суспільства, які допомагали організовувати концерти симфонічних оркестрів, музикантів-інструменталістів і вокалістів. У 20 столітті подібні суспільства отримали подальше розповсюдження. У соціалістичних країнах філармонії стали державними організаціями, які монополізували концертну діяльність не тільки в сфері класичної музики, а й музичного фольклору, пісень, танцю, естради. Міська філармонія завжди радо приймає відвідувачів, з афішою можна ознайомитися на сайті.

Органний зал у Чернівцях

Окрім філармонії є ще органний зал, в якому проводять різноманітні концерти та заходи. У нас він надзвичайно красивий та знаходиться у приміщенні Вірменської церкви. Орган - найбільший клавішний духовий музичний інструмент, який звучить за допомогою труб (металевих, дерев'яних, без язичків і з язичками) різних тембрів, в які за допомогою міхів нагнітається повітря.

Гра на органі здійснюється за допомогою декількох клавіатур для рук і педальної клавіатури.

Знати культурні центри та актуальні розклади концертів чи вистав можна у рубриці Театри, філармонії, органний зал в Чернівцях - підприємства на 0372.ua. Адреси, телефони, ціни. Відгуки клієнтів.

Показати
Підрубрики
Показати
Фільтри