Боулінг Чернівці

4 перегляди у липні

Боулінг Чернівці

Боулінгові ігри у Чернівцях стають все популярнішим способом для проведення свого вільного часу. Зустрітися з друзями, піти в боулінговий клуб, пограти у захоплюючу гру та просто відпочити - те, про що мріє кожен чернівчанин. Боулінг - це гра, відкрита для всіх. Важко знайти людину, яка жодного разу в житті не змагався в вибиванні кеглів кулею і не чула про термін "страйк". Однак не всі знають про те, що це не тільки приємне дозвілля, а й серйозний спорт, який вимагає ґрунтовної підготовки й тренувань. Багато людей по всьому світу займаються боулінгом на професійному рівні та вважають його справжнім видом спорту.

Здебільшого для гри використовується десять кеглів й кулі вагою від 2,7 до 7,25 кг. Якщо хочете пограти в боулінг у Чернівцях краще заздалегідь забронювати столик. Ця гра досить активна і потребує багатьох зусиль, тому ви точно зголоднієте, захочете замовити їжу для себе і компанії. У багатьох боулінг-клубах представлено меню з закусками, гарячими стравами, а також алкогольними та безалкогольними напоями.

Грати в боулінг Чернівці

Грати в цю гру не так просто й вибити омріяний страйк буває важко. В боулінг можна грати із професійними інструкторами та тренерами, але варто завжди бути обережними особливо якщо берете із собою маленьких дітей. Боулінг-клуб це ідеальне місце для відпочинку, дружньої вечірки, корпоративного та сімейного свята! Провести час за такою грою можна і якщо у вас корпоратив, день народження чи інше свято. Це дуже веселий та активний відпочинок для кожного, навіть тих, хто не вміє грати, вчитися цьому досить швидко.

Вибирати центр для розваг треба з усім необхідним - якісними кеглями та шарами.

Допомогти з вибором вам можуть на довідкових сайтах міста. Вибирайте клуб болунгу на сайті 0372.ua у рубриці Дозвілля Боулінг в Чернівцях - підприємства на 0372.ua. Адреси, телефони, ціни, відгуки клієнтів.

Показати
Фільтри