Пляжні комплекси Чернівці

100 переглядів у липні

Пляжні комплекси в Чернівцях

Відпочити на пляжі у Чернівцях чи Чернівецькій області у спекотну літню погоду. Про що ще можна мріяти бюджетному туристу, коли грошей на море немає? Обрати пляж буває складно, звернути увагу потрібно на вартість, чистоту території та води.

Відпочинок на Пруті Чернівці

У нашому місті основною водною жилою називають річку Прут, яка протікає крізь усе місто, та міський пляж у Чернівцях не завжди пристосований для туристів та відпочивальників, люди нерідко просто обирають для себе комфортне місце за межами пляжу біля водойми та приймають сонячні ванни, займаються рибалкою та просто відпочивають. Безкоштовний пляж на Буковині є, там можна відпочити всією сім’єю, а також влаштувати справжній пікнік, замовити альтанку, посмажити шашлики, погрітися на сонечку та купатися у Пруті.

Відпочинок біля водойм у Чернівецькій області

Аби отримати весь спектр пляжної відпустки туристи їдуть за межі міста та обирають пляжні комплекси у Чернівецькій області, яких багато вздовж Дністра та інших рік і озер. Місце відпочинку біля водойми часто має басейн, лежаки та всі потрібні застосування для комфортного відпочинку. Ціна на відпочинок у Чернівецькій області залежить від рівня пляжного комплексу. Якщо в комплексі багато різноманітних засобів для розваги, різні водні гірки для дітей, басейни, він буде дорожчим. Проте, якщо добре пошукати, є можливість знайти недорогий пляжний комплекс для відпустки із усім необхідним. Релаксувати в таких місцях бажано цілий день, а також погодинно, адже оплата тут різна. Варто дбати про свій комфорт та обирати відпочинок відповідної вартості. Для того щоб якісно відпочити на пляжі треба серйозно поставитися до вибору місця проведення своєї відпустки.

Обрати комплекс для відпочинку біля водойм краще на сайті 0372.ua у рубриці Пляжні комплекси в Чернівцях - Дозвілля в місті Чернівці

Показати
Підрубрики
Показати
Оголошення
Розмістити оголошення у цьому блоці Додати
Фільтри