Більшість клієнтів, яким потрібно знімати житло, оцінили по заслузі квартири від власників у Львові. Вони стверджують, що оренда квартир на добу у Львові від господаря не гірша, ніж проживання в готелі. В квартирах є все: зручні спальні місця, телевізор, інтернет, необхідні меблі. Особливо привабливою для командировочних вважається кухня, де можна приготувати собі їжу в любий час. В цьому випадку не потрібно чекати того часу, коли відкриється загальна кухня в готелі. Господарі, які здають кімнати в оренду, подбали про те, щоб їх жителі могли скупатися в любий час. Для цього вони поставили в туалеті електричний бойлер на 80-100 л води, який зможе задовольнити потреби квартирантів в гарячій воді. В кімнатах виконується косметичний ремонт, змінюються шпалери. Особлива увага приділяється справній роботі сантехніки, змішувачів води.

Для квартирантів, яких цікавлять подорожі та екскурсії, вигідними вважаються квартири подобово на сайті тут Львів - Доба24. Можна поселитися в квартирі, яка знаходиться недалеку від місця формування екскурсійного автобуса, станції метро. Ті люди, які приїжджають у місто по роботі, обирають квартиру, розташовану недалеко від заводу чи іншого місця призначення. В цьому разі вони забезпечують собі недалеку дорогу без транспорту, можливість прийти додому в обідню перерву. Командировочний зможе скупатися в жару, переодягти сорочку, поїсти, відпочити.

Користувачі вважають, що оренда житла подобово у Львові від господаря доступна по ціні. Таку форму проживання обирають навіть ті люди, які приїхали в місто на заробітки. Їх менше цікавить комфорт, ніж оплата. Якщо дозволяє кількість спальних місць, то вони згодні проживати з такими ж роботягами, як самі, лише б плата була нижчою. Приблизно так оцінюють ситуацію студенти без гуртожитку.

Якщо господар здає житло на добу у Львові, то він забезпечує квартирантів чистою постільною білизною, рушниками. З кожним днем в готелях покращується рівень послуг. Не відстають від готельного бізнесу приватні підприємці. Проживаючим пропонується туалетний папір, освіжувач повітря, зубна паста, халат, домашнє взуття. В користуванні проживаючих – необхідні побутові прилади, сейф. Якщо квартирант проживає декілька днів, то він має свій ключ від вхідних дверей та від сейфу. Та все ж, незважаючи на покращення в готельному бізнесі, квартира подобово обійдеться Вам дешевше.