Затишок вітальні безпосередньо залежить від гостинності господарів, але також значну роль у його створенні грає комфортна і красива м'які меблі. Підібрати потрібний диван здається нескладним завданням, але якщо правильний розмір можна визначити досить швидко, то інші нюанси нерідко ставлять у глухий кут.

Вигідно купити диван ви можете на https://4mebel.com.ua/c14-divani_pryamie

Під час відвідування меблевого салону в нашій свідомості виникає дилема: як вибрати потрібну модель дивана серед представленого різноманіття форм, кольорів і фактур. До того ж, слід правильно розставити пріоритети, коли справа стосується основного призначення даного предмета в обстановці вітальні. Вам необхідно визначитися, чи буде диван акцентним елементом або його риси м'яко впишуться в дизайн приміщення.

Купуючи диван, рекомендуємо об'єктивно оцінити співвідношення його ціни та якості, тому як занадто доступна річ не може бути по-справжньому цінною, а меблі «на роки» коштує істотно вище того, на що ви спочатку розраховуєте. Крім цього, буде краще, якщо завчасно врахувати наведені нижче поради.

Диван – це серце вітальні, але якщо він надто великий, то цілком може заподіяти багато незручностей. Отже, абсолютно логічним буде зауважити, що диван повинен бути сумірний габаритами кімнати, в якій його розміщують. Просторе приміщення – велика меблі, а в невеликій вітальні потрібно встановлювати акуратні малогабаритні предмети меблів.

Стиль вітальні впливає на вибір дивана в тій же мірі, що і розміри кімнати.

Вдалий диван гармонійно співіснує з іншими предметами меблів, представленими у вітальні.

Як вибрати двох або тримісний диван для вітальні

Двох або тримісний диван — популярний вибір для невеликої вітальні. У більшості випадків на ньому при бажанні можуть розміститися більше 3-х осіб, що робить його ще більш привабливим.

Класика воістину безсмертна і доречна скрізь — це правило, і воно завжди справедливо, мають на увазі одяг, архітектурні чи меблеві елементи.

Диван в класичному розумінні може бути лаконічним, зі строгими лініями, або з родзинкою, виставляючи напоказ підлокітники — валики або стеганную оббивку. Характерною рисою форми такого предмета є невисока, майже на одному рівні з підлокітниками, спинка дивана.

Якщо вітальня виконана з ухилом в класику, то колір оббивки підбирають нейтральний: світло-сірий, бежевий, слонової кістки, кремовий, кава з молоком. Візерунок найчастіше відсутня або проявляється розмитими незрозумілими мотивами, а привертають увагу більш активні диванні подушки.