Сьогодні все більше чоловіків цікавляться модою. Це не дивно, адже кожен бажає бути стильним – це вимога нашого часу. Якщо ви хочете робити приємне враження і виглядати солідно, то приділіть час продумування свого образу. Це піде на користь кар'єрі і допоможе на особистому фронті.

Як бути в тренді? Дізнавайтеся заздалегідь про тенденції майбутнього сезону і оновлюйте свій гардероб відповідно до них. Наприклад, цього літа можна виділити 6 основних модних правил. Відповідати їм вам допоможе https://theman.com.ua/uk/  – інтернет-магазин чоловічого одягу. Він організовує доставки по всій Україні. Ви можете сміливо замовляти речі в TheMan, перебуваючи в Києві, Івано-Франківську чи в Львові. Але що саме підібрати в каталогах?

Кольорові рішення

В цьому році буде домінувати синя палітра. За спокійні тони її прозвали «serenity» – тобто «безтурботність». Постарайтеся дотримуватися саме такої колірної гами. Розбавити її можна жовтими, горіховими і трав'яними відтінками. Як завжди актуальний і колір хакі.

Одяг для чоловіків

Більше деніму

Сміливо замовляйте джинсові речі. Шорти, штани, курточки, піджаки і навіть сорочки повинні бути виконані з цього матеріалу. Як бачите, денім є кістяком гардероба цього літа. До речі, актуальний як стрейчевий денім, так і джинс під ретро з потертостями. Не забудьте докупити джинси з прорізами на колінах – вони як і раніше в тренді.

Смужку в студію

Цей принт знову повернувся на подіуми. Необов'язково замовляти речі з класичною смужкою. Підшукайте щось оригінальніше. Наприклад, зараз в тренді бретонська і коса смужка.

Модні тренди

Замовляємо шорти

Влітку вони завжди користуються популярністю. Найкраще використовувати моделі з відворотами – це останнє віяння моди. Поєднувати шорти дозволяється з чим завгодно, навіть з піджаками з бавовни.

У моді знову піджаки

Зазвичай влітку їх носять рідко через сильну спеку. Але нинішній сезон видався прохолодним, тому у чоловіків є привід надіти модний піджак. Краще використовувати двобортну модель – саме вони в тренді в 2017 році.

До піджака обов'язково потрібна сорочка. Постарайтеся знайти варіант з веселим забарвленням – літній сезон тяжіє до фарб.

А що з взуттям?

Це важливий елемент будь-якого способу і їй треба приділяти увагу при формуванні іміджу. Вибирайте вироби, спираючись на свій стиль. Туфлі і сандалі, черевики і кеди – все це в тренді. Головне, поєднувати їх з потрібним одягом. В цьому випадку вам вдасться домогтися гармонійного образу.